Mikołaj Konysz, Asia Dąbrowa i Ola Klamrowska z klasy 2F udali się do świetlicy dla dzieci w Łebieniu, w ramach projektu Zwolnionych z Teorii „NIEużywki”.
“Dzięki pomocy i uprzejmości sołtysa, Adama Folii, mieliśmy możliwość spędzenia czasu razem z dziećmi. Na naszą pierwszą akcję przygotowaliśmy materiały i zrobiliśmy piękne zakładki do książek! Dzieci, tak jak my, bawiły się świetnie! Do zabawy dołączyli również rodzice, którzy razem z dziećmi zrobili równie piękne okładki. Dziękujemy za możliwość zorganizowania naszego projektu i spędzenie razem czasu!











