"Musicie wymagać od siebie choćby inni od Was nie wymagali" - Jan Paweł II

Złoto dla sztafety dziewcząt i chłopców

w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

W środę 28.09.2015 roku na stadionie miejskim w Lęborku odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół ponadgimnazjalnych, które wyłoniły najlepsze szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców. Sztafety składały się z 10 najlepszych biegaczy i biegaczek danej szkoły. Dziewczęta miały do pokonania dystans 10x 800metrów, a chłopcy 10x 1000 metrów.

Mistrzostwa Szkoły – Indywidualne Biegi Przełajowe – 20.09.2016 rok

 

Jak co roku pod koniec września odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Biegaczki miały do pokonania dystans 800m, a biegacze 1000m.

W zawodach wzięło udział 32 uczniów z naszej szkoły. Walka o czołowe miejsca była bardzo wyrównana i zacięta, o kolejności na mecie decydowały sekundy.

Najlepsi biegacze będą reprezentować naszą szkołę w sztafetowych biegach przełajowych na poziomie powiatu lęborskiego. Życzymy naszym drużynom sukcesów.

Dziękujemy wszystkim startującym za wolę walki, ambicje i chęć podnoszenia swojej sprawności na coraz wyższy poziom.

Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych

 

28 września odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych. Do zawodów zgłosiło się 21 dziewcząt i 7 chłopców. Biegaczki miały do pokonania dystans 800m a biegacze 1000m. Wśród dziewcząt i chłopców zacięta rywalizacja przebiegała do samego końca dystansu i była ona bardzo wyrównana. Najlepsi biegacze będą reprezentować naszą szkołę w sztafetowych biegach przełajowych na poziomie powiatu lęborskiego. Życzymy naszym drużynom sukcesów.

Dziękujemy wszystkim startującym za wolę walki, ambicje i chęć podnoszenia swojej sprawności na coraz wyższy poziom.